Jedzenie

Bierzemy ten temat naprawdę na poważnie.

Tylko jakość może porzetrwać próbę klientów dla tego też naszą zdrową obsesją w Nana's jest serwowanie tylko świeżego jedzenia najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami dzięki czemu możemu zapewnić zawsze świeże i pyszne produkty. Nawet jeśli czasem oznacza to dodatkowy wysiłek, dokładamy dzień po dniu wszelkich starań abyś po przejściu przez drzwi lokalu czuł się jak członek jednej wielkiej rodziny. Mimo to Nana's to coś więcej niż tylko jedzenie. Poprzez wspieranie naszych pracowników czujemy się jak prawdziwa rodzina restauracja.

Prawdziwe jedzenie smakuje lepiej!

Świetne składniki zasługują na genialnie przygotowanie dlatego też od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych nasza wyszkolona ekipa przygotowuje dla was za pomocą tradycyjnych technik nasze pyszne pierogi. Całym sercem jesteśmy za przygotowywaniem jedzenia bez dodatkowych barwników, polepszaczy lub konserwantów innych niż sól, sok z limonki lub cytryny których używamy jedynie do smaku. Większość naszych produktów pozyskujemy lokalnie. Intresują nas tylko najlepsze składniki i ich idealny, niepowtarzalny smak. Nasze kuchnie są otwarte, wszystkie dania przgotowywane na miejscu a pierogi lepione ręcznie na waszych oczach. Wydajemy znacznie więcej na nasze składniki niż wiele innych restauracji ale nie chcielibyśmy tego robić w żaden inny sposób.

Sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj dla siebie stolik

Zarezerwuj stolik

NASZ LOKAL

Co odróżnia lokal dobry od wysmienitego?

Restauratorzy skupiają się w obecnym czasie na wykwintnym podaniu. Świeże produkty i idealne proporcje są już standardem w większości miejsc. To niestety tylko mały procent całego przeżycia jakie daje nam dana restauracja. A zatem co odróżnia lokal Wyśmienity od dobrego? Co sprawia, że wracamy w dane miejsce i zabieramy tam ze sobą przyjaciół? Odkryliśmy to pare lat temu na samym początku przygody z gastronomią. Złotym i najważniejszym środkiem każdego miejsca są ludzie! Dokładnie TAK, to ludzie i ich pasja, zaangażowanie i ciepłe ręce wyrabiające na miejscu te wyśmienite dania sprawiają, że lokal ma dusze. Ich uśmiech i serdeczność tworzą lokal nadzwyczajnym.

Odwiedź nas i zakochaj się w Nana's